Product Assistant

x
Drücken Sie Enter zum Suchen oder ESC zum Schließen

Lakýrník - neumíte? Naučíme! | Mělník

Mělník, Česká republika

Baví Vám práce s barvami, ale nikdy jste nepracoval/a jako profesionální lakýrník? Nevadí. Pokud máte skutečný zájem, naučíme Vás to!

Požadujeme, abyste:

• měl/a zájem učit se a odváděl svoji práci s maximální pečlivostí
• pravidelně a včas chodil/a do práce
• pracoval/a ve směnném provozu – na ranní a odpolední
• měl/a alespoň výuční list
• měl/a čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

• naučíte se kompletně připravit výrobek na lakování: odmastit, zatmelit a zakrýt plochy, které se nebudou lakovat.
• naučíte se připravovat si barvy a postupně i lakovat

Proč právě Erwin Junker Grinding Technology a.s.?

• Nad rámec zákonných příplatků platíme další příplatky – 500 Kč za 8h přesčasovou směnu, 250 Kč za 6h přesčasovou směnu, příplatek 10 Kč/h za odpolední směnu
• Vyplácíme pololetní odměny a každoročně navyšujeme základní mzdu
• Naši zaměstnanci dostávají finanční odměnu při pracovních a životních jubileích
• Při prodloužení smlouvy na dobu neurčitou přispíváme 600 Kč měsíčně na penzijní připojištění
• Nabízíme chutné dotované závodní stravování v ceně 25 – 37 Kč za hlavní jídlo
• Jako zaměstnanec můžete využít naše firemní chaty: v Harrachově za 100 Kč/osobonoc a ve Špindlerově Mlýně za 130 Kč/osobonoc
• Pro naše zaměstnance pořádáme letní a zimní slavnost s hudbou a bohatým rautem
• Máme výhodné mobilní paušály

Pokud se chcete dozvědět více o naší firmě a možnosti práce u nás, pošlete nám svůj životopis, domluvíme se na nezávazném setkání a prohlídce možného pracoviště.
Těšíme se na setkání s vámi!

Kontakt:

Erwin Junker Grinding Technology a.s.
Mgr. Jana Vajnerová
Řípská 863/19
276 01  Mělník
Česká republika
Telefon: +420 778 400 662

Datenschutzhinweise für Bewerberinnen und Bewerber

Erwin Junker Maschinenfabrik GmbH und LTA Lufttechnik GmbH

Address:

Erwin Junker Maschinenfabrik GmbH
Headquarters
Junkerstraße 2
77787 Nordrach
Germany