Product Assistant

x
Drücken Sie Enter zum Suchen oder ESC zum Schließen

MANAŽER ŠKOLÍCÍHO CENTRA | Holice

Holice, Česká republika

Vaše úkoly:

  • Naplňování cílů projektu firemní Akademie Erwin Junker
  • Získávání studentů akademie
  • Kreativní rozvíjení projektu Akademie do dalších směrů a závodů společnosti
  • Aktivní spolupráce se školami – vytvoření motivačního systému
  • Rozvoj fungujících existujících projektů
  • Organizace systému školení společnosti ve spolupráci s personálním oddělením
  • Poskytování vzdělávací podpory pro jednotlivé závody společnosti
  • Aktivní spolupráce se všemi partnery (vzdělávací instituce, úřady státní správy, ostatní relevantní organizace)
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Podpora firemního a personálního marketingu za účelem náboru a budování značky zaměstnavatele

Váš profil:

  • VŠ – technické zaměření / pedagogické (případně sociální, ekonomické) se vztahem k technice
  • Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • Znalost MS Office
  • Silná osobnost, organizační schopnosti, kreativita, schopnost práce v týmu, komunikativnost
  • Vysoká míra motivace, po adaptaci očekávána výrazná samostatnost
  • Ochota k cestování (předpokládané pracovní cesty mezi jednotlivými závody)
  • ŘP sk. B

Proč právě Erwin Junker Grinding Technology a.s.?

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Získání zkušeností a možnost podílet se na vývoji v oblasti brousicích strojů
  • Zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace
  • Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Pololetní odměny ve výši 50% základní mzdy
  • Každoroční pravidelné navyšování základní mzdy
  • Mimořádný bonus 500 Kč za 8h práci přesčas o víkendu
  • Dovolená 22 dní + další dny za odpracované roky
  • Příspěvek na sport, zdraví a volný čas ve výši až 12.000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní spoření 7.200 Kč ročně
  • Odměnu za doporučení nového kolegy 10.000 Kč
  • Dotované závodní stravování
  • Finanční odměny při pracovních a životních výročích
  • Nikdy nezapomeneme na Vaše narozeniny
  • Letní a zimní slavnost s hudbou, bohatým rautem a dobrou náladou
  • Firemní chalupy v Harrachově a ve Špindlerově Mlýně
  • Bezplatné jazykové kurzy

Erwin Junker Grinding Technology a.s.
Hana Korencová
Pardubická 332
534 01  Holice
Česká republika
Telefon: +420 466 003 132