Product Assistant

x
Drücken Sie Enter zum Suchen oder ESC zum Schließen

Projektový vedoucí v prodejním oddělení | Holice

Holice, Česká republika

Vaše úkoly:

  • vnitřní podpora řízení projektů a jejich kompletní vypořádání
  • komunikace se zákazníky za účelem vyjasnění technických a obchodních záležitostí projektu
  • příprava potřebných dokumentů a náležitostí pro přejímku stroje
  • péče o zákazníky při přejímce stroje
  • komunikace v rámci obchodních oddělení uvnitř celé JUNKER GROUP

Váš profil:

  • vzdělání VŠ/SŠ strojírenské
  • dobrá komunikativní znalost anglického jazyka, německého jazyka výhodou
  • schopnost samostatné práce na konkrétních úkolech
  • flexibilita
  • analytické myšlení

Proč právě Erwin Junker Grinding Technology a.s.?

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Získání zkušeností a možnost podílet se na vývoji v oblasti brousicích strojů
  • Zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace
  • Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Pololetní odměny ve výši 50% základní mzdy
  • Každoroční pravidelné navyšování základní mzdy
  • Mimořádný bonus 500 Kč za 8h práci přesčas o víkendu
  • Dovolená 22 dní + další dny za odpracované roky
  • Příspěvek na sport, zdraví a volný čas ve výši až 12.000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní spoření 7.200 Kč ročně
  • Odměnu za doporučení nového kolegy 10.000 Kč
  • Dotované závodní stravování
  • Finanční odměny při pracovních a životních výročích
  • Nikdy nezapomeneme na Vaše narozeniny
  • Letní a zimní slavnost s hudbou, bohatým rautem a dobrou náladou
  • Firemní chalupy v Harrachově a ve Špindlerově Mlýně
  • Bezplatné jazykové kurzy

Vzbudili jsme Váš zájem? Pak nás prosím neváhejte kontaktovat nebo zašlete Váš  profil ve formě strukturovaného životopisu na adresu našeho personálního oddělení. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Erwin Junker Grinding Technology a.s.
Hana Korencová
Pardubická 332
534 01  Holice
Česká republika
Telefon: +420 466 003 132