Produkt-Assistent

x

Inženýr kvality s německým jazykem | Mělník

Mělník, Česká republika

Náplň práce:

• Plánování jakosti ve spolupráci s manažerem kvality
• Kontrola stavu QMS a reporting ukazatelů vedení firmy a manažerovi kvality
• Spolupráce při vytváření a údržbě systémové dokumentace včetně podpory odborných oddělení
• Spolupráce na řízení dodavatelů včetně statistického zpracování reklamací
• Provádění systémových a procesních auditů (ISO/VDA)
• Podpora firemního zlepšovatelského hnutí
• Koordinace opatření vyplývajících z auditů a zlepšovacích návrhů

Váš profesní profil:

• VŠ (min. Bc), technické zaměření optimálně strojař
• Zkušenosti s řízením jakosti dle norem ISO 9001 popř. VDA
• 3 – 5 let praxe v oblasti kvality ve výrobním podniku

• Podmínkou:

- alespoň mírně pokročilá znalost NJ (dokumentace a komunikace s mateřskou firmou v německém jazyce)

• Výhodou:

- vzdělání v oblasti řízení jakosti
- znalosti popř. zkušenosti s prováděním auditů
- znalost SAP (QM-modul)
- Uživatelská znalost PC

• ŘP sk. B
• Týmovost, schopnost prosadit se a vést produktivní diskuzi, procesní myšlení, analytické myšlení a dobrá odolnost proti stresu

Nabízíme:

• Jsme stabilní zaměstnavatel, pracujeme s moderními technologiemi, podporujeme kariérní růst v rámci společnosti
• Na základě dosahování cílů vyplácíme pololetní odměny
• V závislosti na rozhodnutí majitele každoročně navyšujeme mzdy
• Naši zaměstnanci dostávají věrnostní odměny za každých 5 odpracovaných let, při životním jubileu 50 let, při odchodu do starobního nebo invalidního důchodu
• Vyplácíme příspěvek na penzijní připojištění
• Poskytujeme jazykové kurzy
• Dovolenou můžete strávit na naší podnikové chatě v Harrachově nebo Špindlerově mlýně
• Nabízíme dotované závodní stravování
• Nabízíme zvýhodněné telefonní paušály

Vzbudili jsme Váš zájem? Pak nás prosím neváhejte kontaktovat nebo zašlete Váš  profil ve formě strukturovaného životopisu na adresu našeho personálního oddělení. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Erwin Junker Grinding Technology a.s.
Jana Vajnerová
Řípská 863/19
276 01  Mělník
Česká republika
Telefon: +420 778 400 662

Adresse:

Erwin Junker Maschinenfabrik GmbH
Headquarters
Junkerstraße 2
77787 Nordrach
Germany